tel. 34 327 33 38, 327 33 33
fax 34 327 31 49
poczta@kamienicapolska.pl

TURNIEJ SZACHOWY - relacja

15 czerwca 2019 r. ( sobota ) został rozegrany I Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Kamienica Polska Adama Tajbra.

Turniej odbył się w sali konferencyjnej Muzeum Regionalnego w Kamienicy Polskiej.
Pod czujnym okiem pana Michała Zycha rozegrano 6 partii w tempie 15 minut na zawodnika, w trzech kategoriach wiekowych: 6-8 lat, 9-14 lat, 15-25 lat.
W klasyfikacji końcowej turnieju szachowego zwycięzcami okazali się: - w kategorii wiekowej 6-8 lat – I miejsce zajął Maciej Huras, II miejsce- Wiktor Cupiał, III miejsce- Jakub Godula. W przedziale wiekowym 9-14 lat: I miejsce zajął Kamil Mośny, II miejsce- Dominik Jagiełło, III miejsce – Arkadiusz Bielecki. W ostatniej kategorii wiekowej zwyciężył Radosław Kawa, II miejsce zajął Miłosz Waś, a III miejsce należało do Kacpra Haczyka. Puchar „Najmłodszego” uczestnika Turnieju Szachowego otrzymał Jakub Godula.
Puchary wręczyli Wójt Gminy Kamienica Polska Adam Tajber oraz dyrektor GOKSiR w Kamienicy Polskiej Szymon Kuśnierczyk, którzy podziękowali zgromadzonym za udział w turnieju i zaprosili wszystkich do uczestnictwa w turnieju w przyszłym roku.

Odwiedzono: 281 razy,     Data publikacji: 19 Czerwca 2019